Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - Logo
VEZİRKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - ISO-9001 Belgesi
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - Facebook
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - Telefon
0 362 646 10 69
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - Fax
0 362 647 10 51
Başkan' dan
VTSO Başkanı
Abdülkadir FİŞEKÇİ
Odamız
Hizmetlerimiz
Bilgi bankası
Yeni dönemde, yeni hizmetler için merhaba

Vezirköprü iş dünyası temsilcilerinin üyesi olduğu Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odasında 01 Haziran'da yapılan seçimlerde üyelerimizin takdiriyle önümüzdeki 4 yıl için göreve geldik.

Odamızda bugüne kadar görev yapmış olan başkanlara, meclis üyelerine, yönetim kurulu üyelerine, meslek komitesi üyelerine şahsım ve odam adına teşekkür eder, ölenlere Allahtan rahmet dilerim.

Ortak Akıl Grubu olarak, her siyasi görüşün ve partinin temsil edildiği, siyaset üstü bir meclisle iş başına geldik. Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odasına yeni bir anlayış getireceğiz. Üyesiyle bütünleşmiş demokratik, katılımcı üyesine değer veren çağdaş bir yönetim anlayışını hakim kılacağız. Odamız faaliyetleri ile ilgili alınacak kararlarda doğruluk, dürüslük, şeffaflık prensipleri ana dayanağımızdır. Kapımız üyelerimize her zaman açık olacaktır.

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi bir kamu hizmetidir. Yöneticileri ve üyeleri yöremizin hizmetindedir. Bu günden itibaren odamızı, 12 meclis üyesi 30 komite üyesi  400 üye ve odamız personeli ile birlikte ortak akıl'la yöneteceğiz. Yöremizin ve Odamızın gelişmesi için tüm üyelerimizin katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Üyelerimizin Oda'yı her türlü sorununu çözeceği, ticari faaliyetlerini geştireceği, kendine sahip çıkan bir kurum olarak görmesini istiyoruz. Tek başımıza değil ‘Birlikten Kuvvet Doğar' ilkesiyle takım ruhu çerçevesinde hareket edeceğiz.


Organize Sanayi  Bölgesi oluşturulması gerekliliğini önemsiyoruz. İşsizliğin göreceli olarak azalması ve üretimin artırılması için burada daha çok fabrikanın faaliyete geçmesi gerekliliğine inanıyoruz. Hedefimiz bütün üyelerimizin işlerini geliştirmek ve yöremizin Türkiye Milli Hasılası'ndan aldığı payı yükseltmektir. Ülkemizi seviyoruz. 
Yöremize büyük bir aşkla bağlıyız.


" Ne kadar söz varsa düne ait
Dünle beraber gitti cancağızım.
Şimdi Yeni Şeyler söylemek lazım."

Yeni şeyler söylemek ve üretmek için
görevdeyiz.

Saygılarımla.


Abdülkadir FİŞEKCİ
Yönetim Kurulu Başkanı在丰胸的问题上可能很多女性还一味的盲目选择丰胸产品,其实任何事情都是有迹可循的粉嫩公主丰胸,有些妙招或者是技巧利用一下的话就可以更快的完成丰胸方法。丰胸也是不例外的,找到正确的方法,丰胸事半功倍丰胸食物