Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - Logo
VEZİRKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - ISO-9001 Belgesi
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - Facebook
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - Telefon
0 362 646 10 69
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - Fax
0 362 647 10 51
Başkan' dan
VTSO Başkanı
Abdülkadir FİŞEKÇİ
Odamız
Hizmetlerimiz
Bilgi bankası
S.S.VEZİRKÖPRÜ KARMA SANAYİ SİTESİ YAPI KOOPERATİFİ DOSYASI ANKARADA
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Öncülüğünde İlçemiz Doyran Mahallesi ve Kızılcaören Mahalleleri sınırları içerisinde yer alan yaklaşık 82 hektarlık alanda Karma Sanayi Sitesi Yapılması için Ekim 2015 yılında Kurulan kooperatif çalışmaları hızla devam ediyor.
Vezirköprü İlçemizde bulunan sanayi sitemizin şehir merkezinde kalmış olması, etrafına büyümesi ve gelişmesi kentsel yapılaşma nedeni ile imkansız hale gelmiştir. İş yeri yeter sayısı çok az imalat ve yatırım alanları için yetersiz gelmesi gibi nedenler ile ilçemiz için çok zaruri ve acil eylem planlarında yer alması gerekli olan bu yatırım ilçemiz için çok önem taşımaktadır.
Vezirköprü TSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir FİŞEKCİ, ve heyetindekiler ile Kentsel Dönüşüm kapsamına alınarak ilçemize kazandırılması düşünülen Karma Sanayi Sitesi için T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığına ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Genel Müdürü Yaşar ÖZTÜRK beye çalışmalar hakkında detaylı bilgi verildi.
 
Karma Sanayi Sitesi Neden Önemli;
  1. İlçemizdeki nüfus göçünü hafifletmeyi, ilçemiz milli gelirlerini yükseltme hedeflenmektedir.
  2. Mevcut iş yerlerinin büyütülmesi devletimizin hibe destek programlarından yararlanarak ek makineler alması,  mesleki alanların da gelişmesi rekabet edebilecek ortamların geliştirilmesi hedeflenmektedir.
  3. Dışarıdan ilçemize gelecek olan yatırımcılara yatırım yapmalarında istedikleri fiziki alanların sağlanması planlanmaktadır.
  4. Şehir merkezinde kalan sanayi sitemizin şehrin dışına alınarak merkezdeki araç trafiğinin rahatlatılması hedeflenmektedir.
  5. Taşımacılık ve lojistikte günümüz şartlarına uygunluğun getirilmesi hedeflenmektedir.


在丰胸的问题上可能很多女性还一味的盲目选择丰胸产品,其实任何事情都是有迹可循的粉嫩公主丰胸,有些妙招或者是技巧利用一下的话就可以更快的完成丰胸方法。丰胸也是不例外的,找到正确的方法,丰胸事半功倍丰胸食物