Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - Logo
VEZİRKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - ISO-9001 Belgesi
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - Facebook
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - Telefon
0 362 646 10 69
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - Fax
0 362 647 10 51
Başkan' dan
VTSO Başkanı
Abdülkadir FİŞEKÇİ
Odamız
Hizmetlerimiz
Bilgi bankası
SAMSUN TARIM FUARI, KAPILARINI ZİYARETÇİLERE AÇTI

Bu yıl 5’incisi düzenlenen Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, düzenlenen törenle kapılarını ziyaretçilere açtı.
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Tarım ve Orman Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Birliği, Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Ziraat Mühendisleri Odası, Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR), 19 Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve iş birlikleri ile hazırlanan TÜYAP Samsun 5.Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, düzenlenen törenle kapılarını ziyaretçilere açıldı.

Bu Yıl Onur Konuğu Vezirköprü

Tarım sektörünün dünyadaki birçok ülkenin ekonomisine önemli katkısı bulunduğuna dikkati çeken FİŞEKCİ, “Ülke nüfusunun önemli bir kısmına istihdam sağladığı gibi, sanayi sektörüne girdi sağlar, sanayi ürünleri için talep yaratır ve tarımsal ürünler ihracı yoluyla toplam ihracata katkıda bulunur.

29 Eylül’e kadar açık kalacak

Protokol konuşmalarının ardından fuarın açılış kurdelesi kesildi. Protokol üyeleri daha sonra ise, fuarda yer alan stantları ziyaret ederek, ürünler hakkında bilgi aldı. Vezirköprü ilçesinin onur konuğu olarak yer aldığı 5. Samsun Tarım Fuarı’nda bu yıl İran, Azerbaycan, Gürcistan, Umman, Arabistan, Filistin, İsrail, Ürdün, Lübnan, Irak, Sudan, Cezayir, Fas, Libya ve Mısır gibi ülkelerden gelen iş adamı alım heyetlerini de ağırlayacak. Fuar, 29 Eylül tarihlerine kadar açık kalacak.在丰胸的问题上可能很多女性还一味的盲目选择丰胸产品,其实任何事情都是有迹可循的粉嫩公主丰胸,有些妙招或者是技巧利用一下的话就可以更快的完成丰胸方法。丰胸也是不例外的,找到正确的方法,丰胸事半功倍丰胸食物