Vezirköprü iş dünyası temsilcilerinin üyesi olduğu Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odasında 01 Haziran'da yapılan seçimlerde üyelerimizin takdiriyle önümüzdeki 4 yıl için göreve geldik.

Odamızda bugüne kadar görev yapmış olan başkanlara, meclis üyelerine, yönetim kurulu üyelerine, meslek komitesi üyelerine şahsım ve odam adına teşekkür eder, ölenlere Allahtan rahmet dilerim.

Ortak Akıl Grubu olarak, her siyasi görüşün ve partinin temsil edildiği, siyaset üstü bir meclisle iş başına geldik. Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odasına yeni bir anlayış getireceğiz. Üyesiyle bütünleşmiş demokratik, katılımcı üyesine değer veren çağdaş bir yönetim anlayışını hakim kılacağız. Odamız faaliyetleri ile ilgili alınacak kararlarda doğruluk, dürüslük, şeffaflık prensipleri ana dayanağımızdır. Kapımız üyelerimize her zaman açık olacaktır.

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi bir kamu hizmetidir. Yöneticileri ve üyeleri yöremizin hizmetindedir. Bu günden itibaren odamızı, 12 meclis üyesi 30 komite üyesi  400 üye ve odamız personeli ile birlikte ortak akıl'la yöneteceğiz. Yöremizin ve Odamızın gelişmesi için tüm üyelerimizin katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Üyelerimizin Oda'yı her türlü sorununu çözeceği, ticari faaliyetlerini geştireceği, kendine sahip çıkan bir kurum olarak görmesini istiyoruz. Tek başımıza değil ‘Birlikten Kuvvet Doğar' ilkesiyle takım ruhu çerçevesinde hareket edeceğiz.


Organize Sanayi  Bölgesi oluşturulması gerekliliğini önemsiyoruz. İşsizliğin göreceli olarak azalması ve üretimin artırılması için burada daha çok fabrikanın faaliyete geçmesi gerekliliğine inanıyoruz. Hedefimiz bütün üyelerimizin işlerini geliştirmek ve yöremizin Türkiye Milli Hasılası'ndan aldığı payı yükseltmektir. Ülkemizi seviyoruz. 
Yöremize büyük bir aşkla bağlıyız.


" Ne kadar söz varsa düne ait
Dünle beraber gitti cancağızım.
Şimdi Yeni Şeyler söylemek lazım."

Yeni şeyler söylemek ve üretmek için
görevdeyiz.

Saygılarımla.


Abdülkadir FİŞEKCİ
Yönetim Kurulu Başkanı